Perspektywa

Konsultacje psychologiczne, pedagogiczne oraz psychoterapia

w kontakcie osobistym lub online

Kościan – ul. Bernardyńska 2/402 (gabinet prywatny)

Przyjmuję także w Nowym Tomyślu oraz  w Wolsztynie – więcej informacji pod numerem telefonu: +48 603 313 145


„Wystarczy być czujnym, lekcje zawsze przychodzą, kiedy jesteśmy na nie gotowi, i jeśli zwracasz uwagę na znaki, dowiesz się wszystkiego, co jest Ci potrzebne, aby postawić następny krok”.

Paulo Coelho

Jestem psychologiem, pedagogiem, terapeutą pracującym w nurcie systemowym.

Odbyłam cykl szkoleń w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej (szkoła rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne). Jestem członkiem nadzwyczajnym WTTS. Ukończyłam Kurs podstawowy i dla zaawansowanych z zakresu psychoterapii systemowej indywidualnej, małżeńskiej, rodzinnej i grupowej, pedagogikę resocjalizacyjną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe z zakresu terapii pedagogicznej uzyskując kwalifikacje pedagoga terapeuty. Ukończyłam studia psychologiczne na specjalności psychologia kliniczna na Uniwersytecie Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Poznaniu.

amborska

Regularnie wzbogacam swój warsztat pracy poprzez uczestnictwo w szkoleniach z zakresu terapii systemowej, pracy z rodzinami m.in. „Systemowy coaching dla rodziców”, „Terapia lęku w ujęciu systemowym”. Prowadzę treningi umiejętności wychowawczych dla rodziców. Uczestniczyłam w szkoleniach z zakresu profilaktyki i terapii uzależnień oraz krzywdzenia emocjonalnego, fizycznego i seksualnego małych dzieci.

Psychoterapia – doświadczenie oraz aktywność zawodowa

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Poradniach Zdrowia Psychicznego w Gostyniu i Pleszewie, gdzie odbywała się prowadzona przeze mnie psychoterapia indywidualna i rodzinna. Przez ponad 10 lat pracowałam w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Poznaniu, gdzie prowadzona była terapia indywidualna, konsultacje dla rodzin, psychoterapia rodzinna i grupowa oraz w Zespole Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych nr 1 w Poznaniu. Aktualnie  przyjmuję w prywatnym gabinecie w Kościanie przy ul. Bernardyńskiej 2/402, Gabinetach Lekarskich  Medicor w Kościanie oraz w Poradni dla Dzieci i Młodzieży „Primum Vivere” w Nowym Tomyślu i w Wolsztynie (tel. 578 490 585).  Współpracuję z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kościanie. Prowadzę konsultacje, szkolenia i warsztaty. Swoją działalność z zakresu psychoterapii poddaję regularnej superwizji (profesjonalna metoda obserwacji) certyfikowanych superwizorów z Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.

Prowadzone przeze mnie formy terapii to:

  • terapia indywidualna dorosłych, dzieci i młodzieży
  • terapia w diadzie (na przykład spotkanie z rodzicem i z dzieckiem)
  • terapia rodzinna
  • konsultacje psychologiczne i pedagogiczne